REVIT termo triko SKY LS dámské dark grey

Cena s DPH: 1 219 

Dostupné velikosti

S
M skladem
L
XL

Kde koupit

Dovolte nám prozradit vám malé tajemství… i když někteří z vás ho již znají, ale nevyužívají tuto vědomost a používají materiály absorbující pot pod funkčními částmi oblečení. Ale klíč k tomu, abyste zůstali v teple a pohodlí, není v tom přidat více vrstev stejného materiálu nebo používat textilie, které pohlcují pot, ale nosit ty správné a vhodné vrstva z těch správných materiálů.  A nyní i v dámské verzi.

Mluvíme o vrstvách, které rychle odvádí vlhkost, takže vaše kůže zůstává suchá a může dýchat. Vaše kůže je vaším největším spojencem, co se týče regulace tělesné teploty. Mokrá kůže nedýchá.

V zimě vlhká kůže vede k podchlazení. To proto, že pot chladne a rychle snižuje vaši tělesnou teplotu. Naopak v létě se rychle přehřejete, protože pot brání kůži v dýchání.

Jednoduchý, ale vysoce efektivní způsob, bez ohledu na sportu nebo aktivitě, které se věnujete, je nosit takzvanou „push-pull“ základní vrstvu pod vaším sportovním oblečením – základní vrstvu, která odvádí pot od pokožky, kde se na povrchu odpaří nebo k další vrstvě, která by ale také měla být funkční. Termo triko s dlouhými rukávy SKY bylo vytvořeno tak, aby dělalo přesně to. Sice vypadá jako běžné tričko, ale nenechte se mýlit, jedná se o vysoce funkční základní vrstvu – vaši první vrstvu v boji proti živlům.

Jedná se o základní vrstvu, která pouze odvádí pot a udržuje pokožku suchou, ale sama o sobě nehřeje. Při použití do zimy je nutné doplnit o druhou "hřejivou" vrstvu.

Materiál:

  • Multi-materiálová polyesterová tkanina s mřížkovou podšívkou
  • Reflexivní prvky

Podobné produkty