Danilo
Petrucci

Danilo, nebo „Petrux“, jak je znám mezi přáteli, měl v roce 2015 neuvěřitelnou sezónu. Ačkoli měl zkušenosti z méně soutěživého prostředí CRT, sezóna 2015 byla jeho první zkušenost na prototypovém stroji. S pouhými dvěma nedokončenými závody a bodovými příčkami ve všech ostatních, dokázal Petrucci, že je spolehlivý jezdec, který je schopný dobrých výsledků bez ohledu na okolnosti. Úspěchem bylo především fenomenální druhé místo na okruhu Silverstone. Navíc se hned třikrát umístil jako nejlepší z jezdců Ducati.

Kenan
Sofuoğlu

Muž s nejvíce vítězstvími ve Word Supersport a vůbec první Světový šampión REV'IT!. Připsáním čtvrtého titulu Mistra světa (a to i přes tragédii v jeho osobním životě) se Kenan znovu uvolnil ze řetězu. Což jen potvrdil pátým titulem v roce 2016.

PJ
Jacobsen

V roce 2015 se PJ stal prvním američanem, který kdy vyhrál závod Word Supersport, což ještě o dva závody později zopakoval.

Toprak
Razgatlioğlu

Náš turecký talent vyrazil na šampionát Superstock 1000 v roce 2016 v sedle zcela nové Kawasaki ZX10R a umístil se v celkovém hodnocení na 5. místě. V roce 2015 vyhrál svých prvních pět nováčkovských závodů šampionátu Superstock 600.

Rob
Hartog

Ve své první mezinárodní závodní sezóně udělal Rob velké pokroky.