špičkové oblečení na motorku

Kolekce obuvi Heritage
kde se minulost setkává s budoucností

Klasické boty v novém pojetí s moderními bezpečnostními prvky, tak by se dala shrnout kolekce obuvi Heritage. Tyto stylové boty skvěle doplní váš streetový styl a přitom mají zabudované bezpečnostní technologie, které pomáhají udržet vaše nohy v bezpečí a pohodlí. Pokud tedy hledáte boty do města, které jsou chytře - a záměrně - maskovány jako módní, jste na správném místě.

Boty Portland

Boty Portland jsou vyrobené z vysoce kvalitní vodě odpuzující voskované hovězí kůže. Tyto boty špičkové kvality jsou kombinací stylového vzhledu, vysokého pohodlí a ochrany při jízdě. Dokonale se hodí k vaším motorkářským džínům a kožené bundě.

Ručně šité detaily a malý reflexní prvek na patě ukazují, že tradiční styl a moderní detaily jdou ruku v ruce. A díky zesílení v oblasti řazení budete skvěle připravení na jízdu ve městě.

Vyztužení paty, kotníku a špičky zajišťuje ochranu odpovídající požadavkům CE. Vzhledově jsou boty Portland botou, která je tak odolná, jak jen městská obuv na motorku může být, aniž by byla nepohodlná díky stélce OrthoLite® z recyklované pěny pro vysoký komfort.


Boty Mohawk 3

Pokud hledáte vyšší boty na motorku, jsou boty Mohawk 3 ideální volbou. Boty Mohawk 3 se vyrábí v několika barevných variantách, aby udrželi krok s aktuálními módními trendy. Tyto oblíbené klasické boty s mokasínovou špičkou dobře přiléhají k vašim nohám a zároveň v nich máte dostatek prostoru pro volný pohyb prstů. Perfektně se hodí k vašim motorkářským riflím a kožené bundě.

Už nebudete muset se jít po celodenní jízdě na motorce domů přezout, protože vás bolí nohy. Pohodlí a ochranu zaručuje tepelně tvarovaná pata a špička.

Jazyk zabraňuje vodě, aby se od předního kola rozstříkla a dostala se k ponožkám, což znamená, že ve většině situací budete mít nohy v suchu (a čisté!), přestože boty nejsou nepromokavé. Jsou vyrobeny nejen pro chůzi, ale díky vložce OrthoLite® umožňují pohodlnou procházku.

Díky klasickému stylu a několika barvám na výběr se boty Mohawk 3 rychle stanou vašimi oblíbenými.