špičkové oblečení na motorku

Nová kolekce batohů
od Revitu a Kriega

Při našem neustálém snažení nabízet zákazníkům kompletní výbavu pro jízdu na motorce jsme spojili síly s předním výrobcem zavazadel, Kriega. Výsledkem je jedinečná kolekce technických batohů, které jsou praktické, krásné a stavěné tak, aby vám vydržely celý život. Připravte se vydat kamkoli vás srdce zavolá - ať už to je do města, daleko za jeho hranice nebo zpět.

Pevný vnější plášť

Všechny batohy Kriega x REV'IT! jsou stvořeny, aby obstály v náročných podmínkách. Jejich pevný a odolný vnější plášť z materiálu ripstop vás bude provázet při každém dobrodružství, ať už to bude těžkým terénem nebo městskými ulicemi.

Systém postroje Quadloc-Lite™

Postroj Quadloc-Lite™ přenáší váhu z ramen na hrudník a horní část těla. Budete si užívat pohodlnou jízdu po celý den.

100% voděodolný hlavní prostor

S batohy nemusíte mít strach o své cennosti. Díky vodotěsnému hlavnímu prostoru s rolovacím uzávěrem a speciální membránou DRY PACK jsou vaše věci v bezpečí před deštěm a vlhkem.

Osvežte se na cestě

Zůstaňte na cestách hydratovaní díky samostatně dodávanému hydrapaku o objemu 3,75L. Kompatibilní se všemi batohy s kolekce.

Batoh ARID H2O

Lehký, kompaktní a připravený na cestu. S ergonomickým designem a postrojem Quadloc-Lite™ budete mít neuvěřitelnou pohodlnost i při delších jízdách. Díky voděodolnému hlavnímu prostoru o objemu 4 litry a dodatečným úložným prostorem ve externí síti Hypalon nebudete mít problém se svojí výbavou. K dispozici ve 2 barvách.

Batoh BARREN H2O

Pokud hledáte odolný a zároveň všestranný voděodolný batoh, pak jste na správném místě. Batoh je vybaven ergonomickým designem, který vám poskytne neomezenou svobodu pohybu. Díky systému postroje Quadloc-Lite™ si můžete užít pohodlí po celý den. Zadní část je navíc polstrovaná, což zajišťuje maximální komfort. Hlavní prostor s objemem 11 litrů je 100% voděodolný díky použití membrány DRY PACK. K dispozici je také externí síť Hypalon, která vám poskytuje dodatečný úložný prostor. Batoh má navíc přípravu hydrapak o objemu 3,75 litru. Vnitřní kapsa je ideální pro menší osobní předměty. Batoh má také odnímatelný bederní pás.

Batoh STACK H2O

Pokud preferujete minimalistický styl, tenhle batoh je pro vás. S elegantním designem a voděodolností bude váš nejlepší společník na cestách. Díky postroji Quadloc-Lite™ si užijete svobodu pohybu a s objemem 15 litrů budete mít dostatek místa na všechny vaše cennosti. K dispozici v černé barvě.

Batoh LOAD H2O

Pokud potřebujete největší možný objem pro přepravu, tohle je pro vás. S objemem 18 litrů hlavního prostoru a dodatečným úložným prostorem ve 4litrovém předním přístupném prostoru budete mít dostatek místa na veškeré vybavení. Ergonomický design a postroj Quadloc-Lite™ vám zajišťují pohodlnou jízdu po celý den.