Revoluční závodní design

19.7.2017

Technika embosování přidává kůži formu a dává jí jedinečný vzhled a lepší aerodynamiku, takže jezdec jen stylově prosviští davem. Místo prosím, přichází revoluce!

Připravený a chráněný

V jádru je Spitfire sestrojený, aby chránil: chrániče Betac  CE jsou na ramenou, loktech a kolenou, na kyčlích jsou naše vlastní chrániče SEESMART™. Samozřejmostí je kapsa na volitelný páteřový chránič SEESOFT™ CE-level 2.

Abychom do ochrany zahrnuli vše, přidali jsme i slidery, které jsme vyvinuli díky rokům účasti v MotoGP. Tyto slidery slouží dvojímu účelu. Absorbují sílu nárazu a zajišťují kontrolovaný skluz po asfaltu, když dojde na nejhorší. Slidery jsou umístěny na ramenou, loktech a kolenou kombinézy Spitfire.

Doplnění perfektními rukavicemi

Rukavice Spitfire jsou vyváženou kombinací hovězí kůže a kozinky, což jim dává skvělou flexibilitu a příjemně padnou. Tvrdé TPU části na prstech, kloubech, dlani a manžetě poskytuje maximální ochranu proti oděru. Rukavce mají vnější švy, které rukám dodávají pohodlí a na prstech, hřbetu ruky a zápěstí jsou pružnější, což dovoluje jezdcům pevné uchopení řídítek, a zároveň dovolují pohodlně ovládat spojku i brzdu.

Bunda Spitfire

Pro jezdce z okruhu přinášíme snazší přechod na pouliční jízdu s novou bundou Spitfire. Přináší vzhled a pocit závodního okruhu, ale s chytrými vychytávkami designovanými pro běžné užívání.

Bunda využívá stejné embosované kůže, jako kombinéza Spitfire a má identické slidery na ramenou a loktech. Na ramenou i loktech jsou i naše oceněné chrániče SEEFLEX™ CE level-2 a bunda je připravena na rozšíření o páteřový chránič SEESOFT™ CE-level 2. Luxusně vybavená vychytávkami jako je krátký připojovací zip pro spojení s kalhotami, vyjímatelnou teplou vložkou a aerodynamický hrb, což jen zdůrazňuje závodní kořeny této bundy.